Produkty

ROLNICY

Nowości3D-Secure


Uprzejmie informujemy, iż dbając o rozwój funkcjonalności kart płatniczych, a także mając na uwadze zwiększenie bezpieczeństwa dokonywanych przez Państwa transakcji, Bank Spółdzielczy w Żurominie wdrożył usługę 3D-Secure, która umożliwia dokonywanie bezpiecznych transakcji kartą w Internecie.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

Dla posiadaczy kart:

  • Visa Electron,
  • Visa Electron „młodzieżowa”,
  • Visa Electron Business,

dokonywanie transakcji w Internecie przy wykorzystaniu usługi 3D-Secure, możliwe jest po dokonaniu rejestracji przed lub w trakcie dokonywania pierwszej transakcji w Internecie. Rejestracja w usłudze wymaga jednak podpisania nowej umowy o kartę w placówce banku prowadzącej rachunek, gdzie posiadacz karty otrzyma również hasło tymczasowe, niezbędne podczas rejestracji w usłudze.

 
3D Secure w Banku Spółdzielczym w Żurominie to:

  • brak dodatkowych kosztów za korzystanie z płatności w standardzie 3D Secure
  • szybkie i bezpieczne transakcje kartą w Internecie
  • możliwość korzystania z usługi w sklepach internetowych na całym świecie

System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International .

Proces rejestracji w usłudze 3D-Secure 

 

Z myślą o naszych Klientach

 

 

Ponad 3600 bankomatów bez prowizji !!!